Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Ponožky pro psy Blue Braces - 4 ks (vel. M)

Ponožky pro psy M

Cena s DPH:99.00 Kč
Doporučená cena:149.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 1 ks
ks

Klučičí ponožky s motivem medvídka v modrých kalhotech s kšandami jsou to pravé ořechové pro neposedné pejsky. Mohou v nich běhat po dlažbě i po plovoucí podlaze u Vás doma, a Vy se nemusíte bát, že si vykloubí kyčel nebo tlapku, až bude chtít seskočit s gauče nebo s postele.

Tyto psí ponožky chrání jeho tlapky nejen od bláta (které se může dostat mezi polštářky tlapek, zaschnout, ztvrdnout a způsobit ošklivou bolístku), ale i od sněhu, soli, štěrku, popela, horkého chodníku, asfaltu a dalších nepříjemností způsobených vlivem počasí.

Pokud si chcete přečíst důvody, proč Vašemu trhačovi pořídit sadu psích ponožek, klikněte SEM. Také si můžete přečíst zkušenosti zákazníků, kteří svému pejskovi už ponožky koupili. Jak to dopadlo, se dozvíte TADY.

Šířka horního pružného lemu ponožky je cca 3 cm, špička psí ponožky je široká cca 4 cm. Ponožka se pohodlně vejde na dva dámské prsty. Doporučujeme všem malým kníračům, pudlům, jezevčíkům, havaňáčkům, ale i dalším pejskům malých plemen. Slušet budou i voříškům.  

A kdo nám pošle fotografii svého pejska v našich psích ponožkách spolu s pár řádky textu o tom, proč jste mu ponožky pořídili a jak jste s nimi spokojeni, dostane od nás další sadu ponožek úplně, ale úplně zdarma! Podrobnosti si můžete přečíst na této stránce.