Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Ponožky pro psy Green Laces - 4 ks (vel. L)

Ponožky pro psy L

Cena s DPH:99.00 Kč
Doporučená cena:149.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem
ks

Zajímavá kombinace khaki zelené a hnědé barvy možná předurčuje tyto ponožky psím klukům, ale i holčičky by mohly mít čokoládově hnědou barvu rády. Můžete je sladit i s oblečením, nebo s obojkem či vodítkem.

Důležité hlavně je, že tyhle ponožky ochrání klučíčí i holčičí tlapky nejen od bláta (které se může dostat mezi polštářky tlapek, zaschnout, ztvrdnout a způsobit ošklivou bolístku), ale i od sněhu, soli, štěrku, popela, horkého chodníku, asfaltu a dalších nepříjemností způsobených vlivem počasí.

Myslíte, že tyto ponožky by byly Vašemu pejskovi moc velké? Kupte mu stejný design v menší velikosti. Tyto psí ponožky máme i ve velikosti S, najdete je tady, a ve velikosti M - ty najdete zde.

Pokud si chcete přečíst důvody, proč Vašemu pejskovi pořídit sadu psích ponožek, klikněte SEM. Také si můžete přečíst zkušenosti zákazníků, kteří svému pejskovi už ponožky koupili. Jak to dopadlo, se dozvíte TADY.

Šířka horního pružného lemu ponožky je cca 3,5 cm, špička psí ponožky je široká cca 5cm. Vhodné na psí nožky, které mají zhruba velikost dámského palce. Doporučujeme všem bišonům, pudlům, kníračům, a "větším" pejskům malých ras. Slušet budou i voříškům.

A kdo nám pošle fotografii svého pejska v našich psích ponožkách spolu s pár řádky textu o tom, proč jste mu ponožky pořídili a jak jste s nimi spokojeni, dostane od nás další sadu ponožek úplně, ale úplně zdarma! Podrobnosti si můžete přečíst na této stránce.