Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Ponožky pro psy Blue Braces - 4 ks (vel. XL)

Ponožky pro psy XL

Cena s DPH:99.00 Kč
Doporučená cena:149.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem
ks

Kalhotky - s kšandami. Jako v té pohádce o krtečkovi... I když tyhle krásné šedivé ponožky s motivem medvídka v modrých kalhotech s kšandami jsou prostě roztomilé. No, řekněte! :-)

Tyto psí ponožky budou slušet psím klukům i holkám. Můžete je sladit i s oblečením, nebo s obojkem či vodítkem. Ponožky ochrání jejich tlapky nejen od bláta (které se může dostat mezi polštářky tlapek, zaschnout, ztvrdnout a způsobit ošklivou bolístku), ale i od sněhu, soli, štěrku, popela, horkého chodníku, asfaltu a dalších nepříjemností způsobených vlivem počasí.

Tyto ponožky máme i ve velikosti L a ve velikosti M.

Pokud si chcete přečíst důvody, proč Vašemu trhačovi pořídit sadu psích ponožek, klikněte SEM. Také si můžete přečíst zkušenosti zákazníků, kteří svému pejskovi už ponožky koupili. Jak to dopadlo, se dozvíte TADY.

 

A kdo nám pošle fotografii svého pejska v našich psích ponožkách spolu s pár řádky textu o tom, proč jste mu ponožky pořídili a jak jste s nimi spokojeni, dostane od nás další sadu ponožek úplně, ale úplně zdarma! Podrobnosti si můžete přečíst na této stránce.