Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Zkušenosti zákazníků

Nošení psích ponožek má své zastánce i odpůrce. Někdo chce tlapky svého chlupáče chránit stejně tak jako své vlastní nohy, jiný tvrdí, že ponožky pro psy jsou přežitek, módní výstřelek a zbytečnost. Přečtěte si zkušenosti našich člověčích i psích zákazníků. A možná potom na psí ponožky změníte názor :-)

MOLY

Moly je naše dvanáctiletá psí slečna a váží 40 kilo. Posledním rokem pro ni bylo čím dál tím těžší chodit po dlažbě a dřevěné podlaze. Hlavně stávání a lehání byl velký problém.

Bylo nám jí líto, protože u toho kňučela a prášky, které jsme u veterináře dostali, sice od bolesti pomohly, ale rozjíždějící se nohy ji trápily. Postupem času snad ani vstávat nechtěla, jen když musela.

A pak jsme narazili na vaše stránky, když jsme hledali nějaké řešení jejích potíží s pohybem.

I když jsme se tomu s manželem nejdříve smáli, jak to bude vypadat, když náš pes bude chodit v ponožkách, a co tomu řeknou naše děti, až přijedou. A co sousedi a tak.

Ale jednu sadu jsme nakonec objednali. Růžovou. Prostě na zkoušku. A byli jsme oba příjemně překvapeni. Nohy už Molynce neujíždějí a hlavně vstávání se hodně zlepšilo. A přitom stačilo tak málo. Děkujeme. Kateřina a Dan P.

BEN

Jako lidi máme spoustu možnosti, jak zůstat v pohodě, když je vedro nebo zima. V zimě na sebe hodíme tlustej kabát ana ruce navlíknem rukavice. V létě si vezmem šortky a žabky, abysme to vedro vydrželi.

Psi mají sice srst a drsný tlapky, občas jim pomůže svetr nebo vesta, jenže co rozpálenej asfalt a chodník v létě a sůl, rozsypanej popel, písek nebo štěrk v zimě?

Několik let jsme s mojí přítelkyní mazali našemu Benovi v zimě tlapky vazelínou s tím, že to jeho polštářky ochrání a v létě jsme radší začali psa vozit na kole v košíku, protože naší dlouhou ulicí prostě neprošel. Pálily ho nohy a byl přehřátej. Lehnul si v půlce cesty, jazyk na vestě a odmítal pokračovat.

A pak jsme potkali sousedku, co šla proti nám s jorkšírem (a ten si vesele vykračoval v ponožkách). A dozvěděli jsme se, že psí ponožky jsou jejich celoročním vybavením. Taky v zimě léčili rozpraskaný, rozřezaný tlapky.

No, tak náš Ben už taky dvoje má. Na střídačku. Sice nejdřív chodil po bytě tak nějak šejdrem, ale druhej den už byl dobrej.

Umí si je na povel docela rychle sundat. Stačí zavelet "fusky" a jsou dole. Takže zdravím ze severu Čech, třikrát hurá, štěk a sláva vašim ponožkám. Jirka

BUDDY

Můj psí kámoš Buddy nikdy problémy s pohybem neměl, ale od té doby, co mám v kuchyni dlažbu a v obýváku a jídelně plovoucí podlahu, ho nohy nějak přestaly poslouchat.

Hlavně, když někdo zazvonil, a on se honem běžel podívat, kdo to je, rozplácnul se většinou na místě jako chobotnice.

Dneska ponožky dorazily, a i když jsem se bál, že si je bude sundávat (on totiž kouše úplně do všeho), zatím to vypadá dobře. A nohy nekloužou.

Tak zas Buddy bude mít přehled o tom, kdo k nám jde. Oba dva děkujeme. Spokojený zákazník Petr.

WALDA

Já jsem Walda a rád bych vám poděkoval za ponožky, které mi umožňují bez problémů seskakovat z gauče, na kterém rád s paničkou lehávám, bez toho, abych si podklouznutím často zhmoždil zadní nohu, někdy obě (taky už jsem kvůli tomu několikrát nosil ortézu).

Panička mi dala dvě balení ponožek k narozeninám, měl jsem velkou radost. Ale ze dvou špekáčků jsem měl větší - i když nevím, na co v nich byly ty čtyři svíčky.

Ponožky doporučuju všema čtyřma, vyřiďte to tam u vás všem.

Walda z Poříčan.
DAFNE

Já jsem Dafne.

a jsem vám moc vděčná za krásné ponožky. Už můžu vesele pobíhat po podlaze a nikdo mně neříká, abych zpomalila. Vůbec mi nevadí ponožky nosit, můžu se lépe pohybovat po celém bytě, už mi to tak neklouže. Moc vám děkuju.


SHIRLEY

Dorazily k nám skvělé psí ponožky od vás, za neuvěřitelně krátkou dobu, za což moc děkuji. Naše sheltie Shirley už je má na sobě a konečně na naší kluzké podlaze může normálně chodit a běhat a já už se nemusím bát, že to ve své rychlosti někde neubrzdí. Ještě jednou moc děkuji a posílám foto spokojené zákaznice.Markéta Košťálová


MAUZÍK

Našemu Mauzíkovi "společenské" ponožky s kravatkou moooc sluší. R. Dvořáková