Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Proč koupit psí ponožky?

Ptáte se, proč Vašemu pejskovi pořídit ponožky?

Psí ponožky zaručí Vašemu hafanovi lepší pohyb v interiéru, zvýší jeho jistotu a kvalitu života. Jak? Čtěte dál, nebo si přečtěte příběhy našich zákazníků tady.

Ponožky pro psy nabízíme ve čtyřech velikostech. S-ko najdete zde, M-ko tady, L-ko zde a XL-ko tady.


Ponožky poskytují podporu kyčelním kloubům

Protiskluzové ponožky pro psy jsou skvělým vynálezem pro pejsky "v důchodu", obzvlášť pro ty, kteří trpí displazií nebo artritidou, protože jim poskytují lepší podporu.


V ponožkách pejsek neuklouzne

Pokud Váš pes, bez ohledu na to, jak mladý nebo starý je, běhá po domě a kloužou mu nohy po podlaze, pak potřebuje psí ponožky. Ty naše ponožky pro psy jsou vhodné i pro takové hafany, kteří nemají rádi nebo se bojí chodit po tvrdém dřevě nebo po dlažbě. Ponožky pro psy pomáhají udržovat stabilitu v autě, autobuse a dalších dopravních prostředcích v pohybu.


Psí ponožky šetří podlahu

Oprava nátěru dřevěné podlahy bývá drahá a také časově náročná. Chraňte tu svou před poškrábáním a pořiďte psí ponožky také Vašemu pejskovi. Chystáte se na návštěvu a hostitelé mají doma plovoucí podlahu, kterou střeží jako oko v hlavě? Bojíte se, že drápy Vašeho pejska jejich podlahu poškodí? Pořiďte mu naše psí ponožky a máte po problému. :-)


Nepřízeň počasí škodí psím tlapkám

Mnoho našich zákazníků používá ponožky pro psy jako ochranu svých psích miláčků proti nepříznivým vlivům počasí – zejména je-li velké horko nebo naopak velká zima. Naše ponožky pro psy chrání psí tlapky proti soli, ostrému štěrku a jiným alergenům. Prát se dají v pračce a uschnout mohou na šňůře, na topení i v sušičce prádla.


Pomáhá při léčení psích zranění

Má Váš mazel zraněnou tlapku? Naše ponožky pro psy jsou tak měkké a pohodlné, že psi, kteří je nosí, mají tendenci je (a zraněnou nohu) nechat na pokoji. Nemusejí tak nosit ochranný límec – což je přínos i pro Vás, pro páníčka!

Ponožky pro psy jsou vyrobeny z přírodní bavlny a mají elastický lem pro pohodlí a přirozené proudění vzduchu uvnitř ponožky. Žádné další vylizování tlapek! Stačí psí ponožky!

A jsou elegantní !

Chcete dopřát módní doplněk i vašemu mazlíkovi? Psí ponožky se dají sladit se svetrem, bundou, tričkem na doma, dokonce i s pyžamem... Oblékněte Vašemu pejskovi ponožky pěkně na všechny čtyři nohy a můžete vyrazit :-)