Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Ponožky pro psy Green Cat - 4 ks (vel. L)

Ponožky pro psy L

Cena s DPH:99.00 Kč
Doporučená cena:149.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 9 ks
ks

Ať už má Váš psí kamarád kočky rád nebo nerad, tyhle ponožky mu budou zaručeně slušet. Jejich neutrální barevný design je samozřejmě vhodný i pro psí holky, o tom není pochyb :)

Tyto ponožky ochrání psí tlapky nejen od bláta (které se může dostat mezi polštářky tlapek, zaschnout, ztvrdnout a způsobit ošklivou bolístku), ale i od sněhu, soli, štěrku, popela, horkého chodníku, asfaltu a dalších nepříjemností způsobených vlivem počasí. A také zaručí lepší vstávání psům starším či nemocným. Chůze po schodech nahoru i dolů už také nebude problém.

Pokud si chcete přečíst důvody, proč Vašemu trhačovi pořídit sadu psích ponožek, klikněte SEM. Také si můžete přečíst zkušenosti zákazníků, kteří svému pejskovi už ponožky koupili. Jak to dopadlo, se dozvíte TADY.

A kdo nám pošle fotografii svého pejska v našich psích ponožkách spolu s pár řádky textu o tom, proč jste mu ponožky pořídili a jak jste s nimi spokojeni, dostane od nás další sadu ponožek úplně, ale úplně zdarma! Podrobnosti si můžete přečíst na této stránce.