Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Ponožky pro psy Green Ghost - 4 ks (vel. S)

Ponožky pro psy S

Cena s DPH:99.00 Kč
Doporučená cena:149.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 7 ks
ks

Duchařské psí ponožky v ostré zelené barvě by mohly být skvělým dárkem pro Vašeho pejska. Můžete je sladit i s oblečením, nebo s obojkem či vodítkem.

Důležité ale je, že tyhle ponožky ochrání klučíčí i holčičí tlapky nejen od bláta (které se může dostat mezi polštářky tlapek, zaschnout, ztvrdnout a způsobit ošklivou bolístku), ale i od sněhu, soli, štěrku, popela, horkého chodníku, asfaltu a dalších nepříjemností způsobených vlivem počasí.

Pokud si chcete přečíst důvody, proč Vašemu trhačovi pořídit sadu psích ponožek, klikněte SEM. Také si můžete přečíst zkušenosti zákazníků, kteří svému pejskovi už ponožky koupili. Jak to dopadlo, se dozvíte TADY.

Šířka horního pružného lemu ponožky je cca 2,5 cm, špička psí ponožky je široká cca 3,5 cm. Vhodné na psí nožky, které mají zhruba velikost dámského palce. Doporučujeme všem čivavám, trpasličím pinčům, jorkšírům, maltézáčkům a podobně maličkým leč roztomilým rasám. Slušet budou i voříškům.

Tyto ponožky máme také ve velikosti L.

A kdo nám pošle fotografii svého pejska v našich psích ponožkách spolu s pár řádky textu o tom, proč jste mu ponožky pořídili a jak jste s nimi spokojeni, dostane od nás další sadu ponožek úplně, ale úplně zdarma! Podrobnosti si můžete přečíst na této stránce.