Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Nejnovější produkty

Ponožky pro psy Superman - 4 ks (vel. S)

Ponožky pro psy S

Cena s DPH:99.00 Kč
Doporučená cena:149.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 1 ks
ks

Super psí ponožky pro SUPER hafany. Popuární logo Supermana zaručeně nadchne všechny, kdo Vašeho pejska v těchto pohodlných ponožkách uvidí.

Ponožky ochrání jejich tlapky nejen od bláta (které se může dostat mezi polštářky tlapek, zaschnout, ztvrdnout a způsobit ošklivou bolístku), ale i od sněhu, soli, štěrku, popela, horkého chodníku, asfaltu a dalších nepříjemností způsobených vlivem počasí.

Pokud si chcete přečíst důvody, proč Vašemu trhačovi pořídit sadu psích ponožek, klikněte SEM. Také si můžete přečíst zkušenosti zákazníků, kteří svému pejskovi už ponožky koupili. Jak to dopadlo, se dozvíte TADY.

Vhodné na psí nožky, které mají zhruba velikost dámského ukazováčku. Doporučujeme pejskům jako např. čivava, krysařík, york a podobně - do cca 2 kg hmotnosti. Slušet budou i voříškům.

A kdo nám pošle fotografii svého pejska v našich psích ponožkách spolu s pár řádky textu o tom, proč jste mu ponožky pořídili a jak jste s nimi spokojeni, dostane od nás další sadu ponožek úplně, ale úplně zdarma! Podrobnosti si můžete přečíst na této stránce.